Zajęcia indywidualne z języka angielskiego "ONE TO ONE CLUB"

Program ten ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala na całkowicie spersonalizowane podejście i dostosowanie materiału do danego ucznia. Ponadto zajęcia indywidualne z języka angielskiego dają możliwość optymalnego wykorzystania czasu nauczania, w który w przypadku warsztatów grupowych musi być także poświęcany innym kursantom. Dlatego One to One Club to doskonały wybór, jeśli chcesz przygotować siebie lub swoje dziecko do ważnych egzaminów – np. ósmoklasisty, matury, a także do zdobycia certyfikatów międzynarodowych.

Indywidualny kurs angielskiego to również świetny pomysł, jeśli chcesz przygotować się do ważnej rozmowy kwalifikacyjnej (także w przypadku pracy w obcym kraju), podróży, delegacji lub poprawy ocen. Podczas zajęć w ramach One to One Club napotkasz mnóstwo okazji do konwersacji na zróżnicowane tematy, oraz przeprowadzenie tzw. mocków – np. symulowanego egzaminu ustnego lub właśnie próbnej rozmowy kwalifikacyjnej. Wszystkie te aktywności skupiają się wokół przełamania bariery językowej.

Jeśli wybierzesz indywidualny kurs angielskiego do egzaminów, szkoły lub pracy (i nie tylko), zaprojektujemy go specjalnie dla Twoich potrzeb – zaproponujemy dogodne terminy zajęć, spersonalizowane podejście oraz sprzyjającą nauce języka atmosferę. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną w naszym Klubie w Dąbrowie Górniczej!