Angielski dla dzieci "KIDS CLUB"

Wielu rodziców chce zadbać o to, by ich pociechy jak najszybciej rozpoczęły naukę języków obcych. Nic w tym dziwnego – okres przedszkolny i wczesnoszkolny to czas, kiedy umysł jest niezwykle podatny na rozwój, przyswajanie nowego słownictwa oraz umiejętności. Ponadto dzieci są po prostu ogromnie ciekawe świata, a nauka jest dla nich często przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Dlatego w naszej szkole zajęcia dla dzieci z języka angielskiego są nakierowane nie tylko na rozwijanie słownictwa czy konstrukcji gramatycznych, ale także na zabawę, stymulowanie wyobraźni oraz wzbudzanie ekscytacji ze zdobywania nowej wiedzy. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby Wasze pociechy czuły się podczas zajęć komfortowo i bezpiecznie.

Nauczamy poprzez aktywności artystyczne oraz ruchowe – np. elementy pantomimy, taniec, śpiew i prace plastyczne, a także poprzez gry i rebusy. Chcemy bowiem, aby warsztaty z języka angielskiego dla dzieci pomagały także rozwijać ich wyobraźnię i inteligencję twórczą. Podczas każdych zajęć zabieramy naszych uczniów w niezwykłą podróż po baśniowych krainach, pełnych tajemniczych wypraw oraz przygód, w czym wspiera nas nasz pluszowy pomocnik – Pacynka. Po skończonych warsztatach nasi mali odkrywcy otrzymują małą niespodziankę, a ponadto czeka ich seans filmowy – bajka po angielsku.

Język angielski dla dzieci w naszym Klubie obejmuje również starsze grupy wiekowe – w takim przypadku dostosowujemy zajęcia indywidualnie do poziomu oraz oczekiwań uczniów. Nasze warsztaty mogą również przyjmować formę korepetycji.

Wszystkich obecnych oraz przyszłych uczniów serdecznie zapraszamy także na obozy letnie oraz warsztaty terenowe w Dąbrowie Górniczej, odbywające się w ramach Forest Club.