Kurs języka angielskiego "BUSINESS CLUB"

Często w naszej pracy musimy porozumiewać się z zagranicznymi kontrahentami, obsługiwać obcojęzycznych klientów albo podnosić nasze kwalifikacje zawodowe, aby dostać awans lub podwyżkę. Warto więc wiedzieć o tym, że znajomość Business English jest nie tylko ogromnym atutem pracownika, ale także dużym ułatwieniem przy wykonywaniu obowiązków zawodowych. Jest również podstawą, jeśli myślimy o wyjeździe za granicę w poszukiwaniu nowej posady.

W naszej szkole oferujemy kurs języka angielskiego biznesowego, opracowywanego indywidualnie. Chcesz się skupić na przełamaniu strachu przed mówieniem i płynnej komunikacji, a może wolisz rozwijać umiejętności pisania profesjonalnych, angielskich e-maili biznesowych? Każdy specjalistyczny program kursu dopasujemy do Twoich potrzeb!

Angielski biznesowy jest wymagający i rygorystyczny jeśli chodzi o poprawność językową, dlatego dużą uwagę przykładamy do używanej podczas zajęć terminologii. Nauczane słownictwo oraz wyrażenia będą ściśle dostosowane do specyfiki danej dziedziny biznesowej. Proponujemy kurs języka angielskiego specjalistycznego dopasowanego do takich branż jak:

– medycyna, fizjoterapia i stomatologia,
– finanse i księgowość,
– logistyka,
– hotelarstwo, turystyka, catering,
– IT
– marketing, reklama, media społecznościowe,
– administracja i praca biurowa,
– prawo,
– kosmetologia i fryzjerstwo,
– górnictwo,
– służby mundurowe, marynarka, lotnictwo.

Specjalistyczne kursy mogą być prowadzone przez lektora lub, jeśli chcesz popracować np. nad akcentem i intonacją, przez native speakera. Możemy również przygotować Cię do ważnych egzaminów, pozwalających na zdobycie międzynarodowego certyfikatu, np. CPE czy CAE. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszego Klubu w Dąbrowie Górniczej.